ZAPORY ANTYTERRORYSTYCZNE

Zapory antyterrorystyczne jak słupki automatyczne,stałe lub road blocker spełniają rolę zabezpieczenia obszaru miejskiego jak deptaki,promenady, targowiska,centra handlowe.
Mogą to być także ławki lub donice antyterrorystyczne czy też bollardy chronią ludzi którzy znajdują się na obszarze chronionym.

Blokady anteterrorystyczne stosowane są także w miejscach strategicznych lub podwyższonego ryzyka jak bazy wojskowe,obiekty policji,strefy,przemysłowe,rafinerie, elektrownie,stadiony,ambasady,ministerstwa, budynki rządowe.

Zadaniem montowanych blokad je zabezpieczenie chronionego obszaru przed wtargnięciem przez nieuprawnione osoby np samochodem osobowym,ciężarowym lub TIR-em

W ofercie pełna gama rozwiązań jak blokady przeznaczone do płytkiego montażu, bollardy automatyczne, road blockery, słupki stałe, półautomatyczne, słupki anytaranowe , bramy i szlabany antyterrorystyczne.
Zapory automatyczne występują w klasach K4 , K8 , K12 (M30, M50, PAS68)

W ofercie dostępne są także zapory antyterrorystyczne z certyfikatem (testowane zarówno w standardzie PAS68, jak i ASTM) montowane na płytkim fundamencie zapewniające ochronę przed uderzeniem pojazdu o wadze 7,5 tony z prędkością 80 km/h.

 

Blokadami antyterrorystycznymi mogą być również elementy architektury krajobrazu jak ławki antyterrorystyczne, donice , kosze na śmieci, bloki betonowe.

  Donica antyterrorystyczna 

 

W naszej ofercie blokady automatyczne wysuwane z ziemi, słupki stałe antytaranowe lub półautomatyczne. Uzupełnieniem oferty szlabany parkingowe z kolczatkami,bramy wjazdowe.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]